Novosti

Lanosa na Zlatiboru, medalje Imperijalu i Ofk Zmajevima

Pobedom nad "komšijama" iz Šf Zvezdica od 4:0, ekipa Lanose je osvojila titulu u generaciji u sportskom centru SOS. Izabranici Jugoslava Tasića su strpljivom igrom došli do pobede koja im rezerviše mesto na Zlatiboru, uz još 11 najboljih ekipa sa teritorije cele Srbije. Pošto su mreže morovale nakon prvog poluvremena, što je rezultat koji je timu Imperijala donosio krunu, igrači Lanose su pojačali tempo i za samo nekoliko minuta četiri puta smestili loptu u mrežu Zvezdice, stigavši do trona.

Razloga za zadovoljstvo imaju i klinci Imperiajala, koji su zasluženo osvojili srebro, odigravši sjajnu sezonu. Bronza ide u ruke Ofk Zmajeva, koji su vodili tokom većeg dela sezone, dugo bili jedina ekipa bez poraza, ali su na kraju posustali u odsudnim trenucima, pošto su u pretposlednjem kolu, u neverovatno uzbudljivoj utakmici poraženi od Lanose rezultatom 4:3.